ВИШУКАНІСТЬ У ВСЬОМУ
СТАТУС.СТИЛЬ.ЯКІСТЬ.

«52 Перлина» Pechersk Plaza – дім, в якому продумана та досконало відтворена кожна деталь.

Це виразне промальовування класичних форм та ліній як у відтворенні фасаду, так в у внутрішньому оздобленні інтер’єру. Повітряні купола з круговими терасами-балюстрадами продовжують традиції знаменитого Hotel Negresco в Ніцці, який є зразком неокласичної архітектури.

від KADORR Group

БЕЗПЕКА ТА КОМФОРТ

ПРИВАТНІСТЬ. ЗАТИШОК. ВІДПОЧИНОК.

Своя закрита територія комплексу цілодобово знаходиться під охороною. Просторий внутрішній ландшафтний двір буде обладнано як зону відпочинку та прогулянок. «Перлина» буде знаходитися під постійним контролем власної служби експлуатації.

Виключна багаторівнева система безпеки ЖК «52 Перлина» Pechersk Plaza реалізована згідно єдиного європейського стандарту KADORR Group – власна служба охорони, системи відеоспостереження та пожежної безпеки.

АВТОНОМНІСТЬ

ТЕПЛО. ЕНЕРГІЯ. ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ.

ЖК «52 Перлина» Pechersk Plaza має повністю автономне забезпечення – власна система опалення, дизельні генератори, резервуари запасу води. Це означає, що при будь-яких аварійних відключеннях в місці ніхто з мешканців Перлини навіть не дізнається про це.

Так будується житло майбутнього, житло, яке стає надійною фортецею для тисяч сімей та для тих, хто дійсно цінує комфортне красиве життя.

Далі
ЧОМУ НАС ОБИРАЮТЬ ТИСЯЧІ ЛЮДЕЙ
ЗАБУДОВНИК